Koncert Zespołu Dylan.pl
12 maja 2017 roku


Kolejne wydarzenie z cyklu
„Kulturalne Spotkania nad Potokiem”


W piątek, 12 maja o godz.19.00 na scenie Oratorium św. Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 koncert zespołu DYLAN.PL z Filipem Łobodzińskim.

Zespół wykona utwory z płyty DYLAN.PL „Niepotrzebna pogodynka, żeby znać kierunek wiatru”, która zawiera utwory Boba Dylana w tłumaczeniu Filipa Łobodzińskiego, grane przez zespół w składzie: Jacek Wąsowski, Marek Wojtczak, Krzysztof Poliński, Tomasz Hernik, pod wodzą Filipa Łobodzińskiego. Podczas koncertu zabrzmią m.in. tak znane utwory amerykańskiego pieśniarza, jak: „Blowin' in the Wind”, „The Times They Are a-Changin' czy „Like a Rolling Stone”... Jak sami muzycy mówią: „Wszystko utrzymane w podwórkowym, łobuzerskim klimacie i przyjaznej atmosferze, sprawiającej na słuchaczach wrażenie, że wykonawcy nie są od nich oddaleni, że to dzieje się gdzieś blisko.”

Koncert zespołu DYLAN.PL w piątek 12 maj 2017 r. o godz. 19.00 w sali Oratorium przy ul. Grzybowskiej 22. Wstęp wolny, na zaproszenia, które będą do odebrania w miejscu wskazanym przez organizatora.

Zadanie jest finansowane ze środków Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 a organizatorem projektu jest Stowarzyszenie „Młyńska” oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu. Patronat medialny: Radomski Gość Niedzielny, Radio PLUS Radom i Telewizja Dami.

więcej na: www.oratorium.filipini.radom.pl