2024.06.08 — anMari — koncert

anMari

8 czerwca 2024 roku — koncert

anMari to chrześcijańsko-alternatywna polska kompozytorka, multiinstrumentalistka, wokalistka i producentka mieszkająca w Londynie. Po 12 latach szkolenia się jako klasyczna instrumentalistka perkusyjna w Radomiu, zdecydowała się wejść na rynek muzyki współczesnej wyjeżdżając do Londynu na studia szerząc dotychczas mało znaną muzykę chrześcijańską w oryginalnym stylu.

anMari niedawno wygrała konkurs stypendialny Dr. Matthew Knowlesa w LCCM (London College ofContemporary Music), który był oceniany i wręczany przez samego Dr. Matthew Knowlesa – ojca Beyonce i jej byłego menadżera.

anMari zagra swoje oryginalne utwory, jak sama opisuje:

„Celem mojej muzyki jest szerzenie piękna Boga; tu nie chodzi o mnie, ale o Jezusa, który śpiewa we mnie i przeze mnie. Moim marzeniem jest, aby jak najwięcej ludzi o tym pięknie się dowiedziało. Muzyka pełna pokoju, radości i Jego miłości. Ten wieczór na pewno będzie wyjątkowy.

Serdecznie zapraszam nie tylko tych 'z Kościoła’, ale również tych, którzy szukają nadziei, siły, aby trwać i zwykłego, szczerego uśmiechu. Będzie pięknie.”