Nowy samorząd

Wraz z nowym rokiem szkolnym nadszedł czas na nowy samorząd uczniowski!

Jak już wszyscy dobrze wiemy, urząd przewodniczącego objął Dominik Ołtarzewski, uczeń drugiej klasy, pasjonat informatyki oraz gotowania. Jest bardzo aktywny w życiu szkoły. Często wykorzystuje swoje techniczne umiejętności podczas akademii lub innych wydarzeń związanych z naszym LO.

Stanowisko wiceprzewodniczącej zajęła Kasia Waniek. Jest osobą bardzo kreatywną i pomocną. Jej zainteresowania to śpiew i gotowanie.  Jest zawsze zorganizowana i gotowa do działania!

Skarbnikiem została Kasia Kord. Ta miła i odpowiedzialna osoba idealnie pasuje do tej roli. Jest zastępową w 2. Drużynie Radomskiej. Jej pasja to granie na flecie.

Sekretarzem naszej szkoły zostałem ja – Michał Świdzikowski. Jestem pełen energii i humoru, potrafię rozładować każde napięcie w samorządzie i wprowadzić pozytywną atmosferę. Interesuję się historią oraz sportem.

Od razu zabraliśmy się do działania! Pojawiła się nowa tablica tematyczna, powstała skrzynka propozycji i zażaleń. Wprowadziliśmy „Szczęśliwy numerek”, który zwalnia uczniów od niezapowiedzianych kartkówek. Dla graczy utworzyliśmy serwer Minecraft, na którym uczniowie mogą zaprezentować swoje umiejętności gamingowe. Odbyła się również dyskoteka szkolna, pełna zabawy i muzyki. We współpracy z panią Magdaleną Wojtkiewcz udało nam się przeprowadzić Dzień Pamięci Ofiar Stanu Wojennego. Ale to jeszcze nie koniec tego, co chcemy dla Was zrobić! Już niedługo będzie miało miejsce szkolne wydarzenie „Mam talent!”, podczas którego uczniowie będą mogli zaprezentować swoje niezwykłe zdolności. Mamy w planach zorganizować „Jeden z dziesięciu”, wieczory filmowe, Dzień Sportu i nie tylko! Oczekujcie nowych wydarzeń w życiu szkoły i jeszcze raz dziękujemy za okazane zaufanie!

Michał Świdzikowski