2024.04.11 — My Future

My Future

11 kwietnia 2024 roku

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole wolontariuszy Fundacji My Future Gabrielę Michalec i Krzysztofa Stępnia. Gabrysia i Krzyś, uczniowie drugiej klasy  V Liceum im. Romualda Traugutta w Radomiu z pasją i zaangażowaniem opowiedzieli uczniom klas 2 i 3 o działalności Fundacji, jej celach i dotychczasowych projektach. W rozmowie z młodzieżą zwrócili uwagę na fakt, jak ważny jest w dzisiejszej dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rozwój osobisty, umiejętności miękkie i zdobywanie pierwszych życiowych doświadczeń poprzez zaangażowanie w projekty i współpracę w grupie.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali szczegółowe informacje i wskazówki na temat zbliżającego się projektu „Smart city”, do którego każdy zainteresowany 8-klasista i licealista może przystąpić po zakwalifikowaniu w drodze rekrutacji.

Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze. Nie zabrakło pytań i uwag ze strony zainteresowanych uczniów. Miejmy nadzieje, że wśród tak dużej grupy znajdą się przyszli uczestnicy najbliższego projektu. A może nawet kiedyś — wolontariusze Fundacji?😊

Ogromne podziękowania My Future oraz jej przedstawicielom Gabrysi i Krzysiowi za wizytę w naszej szkole! Pozostajemy w nadziei, że zaowocuje ona współpracą i udziałem uczniów KLO w ciekawych projektach Fundacji.

Do miłego zobaczenia wkrótce!

więcej…

Katarzyna Kluczny